Alice George Perez is een graag geziene gast in de indiefolkscène. MES LEVRES, voorheen bekend als Twolips is een vocaal duo uit Brussel, bestaande uit een gitarist en een acordeonist.
Alice George Perez is een graag geziene gast in de indiefolkscène. MES LEVRES, voorheen bekend als Twolips is een vocaal duo uit Brussel, bestaande uit een gitarist en een acordeonist.
Alice die van oorsprong Frans is en er ondertussen een carrière als globetrotter op heeft zitten, vertoeft ondertussen al een tijdje in onze hoofdstad en is een graag geziene gast in de indiefolkscène aldaar.
In oktober verschijnt haar debuut A Song With the Title of Lunch Bells. Haar invloeden zijn zowel oud als nieuw, zwevend tussen Paul McCartney en Aldous Harding zoals ze zelf zegt. Veel heeft ze niet nodig om indruk te maken: een gitaar waar wat op getokkeld wordt, wat drones of field recordings en vooral haar prachtige stem en natuurlijk de kunst om een prima nummer te schrijven.
MES LEVRES, voorheen bekend als Twolips is een vocaal duo uit Brussel, bestaande uit een gitarist en een acordeonist. Het gebruik van hun instrumenten is de vrucht van een imaginaire muziek van een vergeten of nog niet aangebroken tijd. Een jaar na de release van hun album ‘Ton style c'est tes lèvres’ (Je stijl is je lippen) heeft het duo hun zangstijl aangepast naar de piano (Matthieu Ha), nog steeds begeleid door Cayo's elektrische gitaar.
De lippen van dit binominale duo behoren toe aan Matthieu Ha , componist en accordeonist met een stralende stem die meerdere stemregisters kan combineren en Cayo, gitariste met een fluwelen, sensuele stem..
Wat: concert Livemuziek@Alijn
Waar: museumzolder Huis van Alijn (Kraanlei 65, 9000 Gent)
Wanneer: donderdag 25.09.2025, 20.30 - 21.30 uur.
Kostprijs: gratis
Geen reservatie, vol=vol!
Het museumcafé is open van 19.15 - 01.00 uur.
Organisatie: Vrienden van Alijn
Interesse in onze Vriendenwerking? Lees meer op onze pagina en volg ons op Facebook.