Medewerkers

Directie

Ann-Van-Nieuwenhuyse Ann Van Nieuwenhuyse
directeur
09 235 38 09
ann.vannieuwenhuyse@stad.gent

Zakelijke werking

gezelschapsspel Hermelijn Daem
Coördinator zaalhuur
09 323 65 46
hermelijn.daem@stad.gent
9621199405_93883cba3b_o_1 Kurt Waegeman
Coördinator interne organisatie
09 235 38 10
kurt.waegeman@stad.gent
2007_117_008 Micheline Faseur
Administratief medewerker
09 235 38 00
micheline.faseur@stad.gent

Collectie en onderzoek

idcfcd208495d565ef66e7dff9f98764dasmall_2 Johan Beghyn
Collectiemedewerker behoud en beheer
09 323 65 18
johan.beghyn@stad.gent
decorstuk Marit Van der Jeugt
Collectiemedewerker
09 235 38 00
Marit.VanderJeugt@stad.gent
15406229389_7dd841215e_w Sam De Schutter
Conservator
0479 81 06 68
sam.deschutter@stad.gent
2011_050_003 Laurent De Maertelaer
Collectiemedewerker: schenkingen en bruiklenen
09 323 65 34
laurent.demaertelaer@stad.gent
Sense-and-non-sense-of-costumes-in-circus-arts Marie Vandecaveye
Onderzoeker
09 235 38 11
marie.vandecaveye@stad.gent
Eva Eva Dierckx
Onderzoeksmedewerker
09 235 38 00
eva.dierckx@stad.gent

Kennis en digitale strategie

spelcomputer Sofie Teugels
Digitaal strateeg
0472 56 91 51
sofie.teugels@stad.gent
2003_002_112 Larisa Portnykh
Medewerker digitale collecties
09 235 38 06
larisa.portnykh@stad.gent
2009_100_044 Ellen Ryckx
Kennismedewerker, Studio Alijn
09 235 38 06
ellen.ryckx@stad.gent
1973_388_005_lei Odelinde Van Thieghem
Databeheerder
09 235 38 05
Odelinde.vanthieghem@stad.gent

Publiek en communicatie

15592842045_da906070d5_w Liesa Rutsaert
Medewerker toegankelijkheid, participatie, outreach
09 235 38 10
liesa.rutsaert@stad.gent
parfumfles Inge Preckler
Administratief medewerker
09 235 38 00
inge.preckler@stad.gent
Anne_Greet_Denolf Anne-Greet Denolf
Coördinator publiekswerking en communicatie, vrijwilligers
09 235 38 07
anne-greet.denolf@stad.gent
12251382914_66d904ffc0_w Annelien Noppe
Pers- en communicatiemedewerker
0473 56 13 88
annelien.noppe@stad.gent
9624404010_e04b1989ec_w Géraldine Braeckman
Educatief medewerker
09 235 38 08
geraldine.braeckman@stad.gent

In het museum

idcfcd208495d565ef66e7dff9f98764dalarge Carine Vlaminck
Publieksassistent
09 235 38 00
rolschaats Patricia Bracke
Onthaalmedewerker
09 235 38 00
patricia.bracke@stad.gent
2004_262_018 Fatma Akkas
Onthaalmedewerker

fatma.akkas@stad.gent
2007_118_011 Lut Bauwens
Publieksassistent
09 235 38 00
1982_175_006b Edith Blommaert
Publieksassistent
09 235 38 00
1972_157 Anita Cooreman
Publieksassistent
09 235 38 00
2007_150_420 Jo Gentier
Publieksassistent
09 235 38 00
2014_005_057 Veronique Lamaire
Publieksassistent
09 235 38 00
2007_118_045 Isabelle Van Doorselaer
Onthaalmedewerker
09 235 38 03
isabelle.vandoorselaer@stad.gent
15021229773_798806c21a_o Lilian Van Waes
Publieksassistent
09 235 38 00
2007_117_039 Aysel Yurtay
Onderhoudsmedewerker
09 235 38 00

Bewaking

spelcomputer Sören Bracke
Bewakingsagent

soren.bracke@stad.gent
Super-8-filmcamera-Cinemax-Hi-speed-C-1000 Sören Bracke
Bewakingsagent

sören.bracke@stad.gent
Ja_sante Arash Kouceki Golfazani
Bewakingsagent

arash.kouchekigolfazani@stad.gent
spel Daan Delsaert
Museumassistent

daan.delsaert@stad.gent
Super-Nintendo-Entertainment-System-SNES-Nintendo-1990-privecollectie Orcun Sari
Bewakingsagent

orcun.sari@stad.gent
2007_117_017 Tatiana Caradjova
Bewakingsagent

Tatiana.Caradjova@stad.gent
2007_117_028 Linda De Visscher
Bewakingsagent

linda.devisscher@stad.gent
2007_117_127 Lucien Lebeau
Bewakingsagent

lucien.lebeau@stad.gent
2005_002_001 David Schelfthout
Bewakingsagent

david.schelfthout@stad.gent
2007_119_164 Inge Vandermassen
Bewakingsagent

inge.vandermassen@stad.gent
2016_017_012 Rune Van Overwaele
Bewakingsagent

rune.vanoverwaele@stad.gent

Technisch team

2007_117_001 Marek Kaleja
Medewerker technisch team

Marek.Kaleja@stad.gent
2007_119_233 Patrick De Mey
Medewerker technisch team

patrick.demey@stad.gent
1979_239_285 Kevin Van de Velde
Medewerker technisch team

Kevin.VanDeVelde@stad.gent

Blijf op de hoogte

Volg het nieuws en de verhalen van het Huis van Alijn.

Schrijf je in op de nieuwsbrief