Medewerkers

Directie

12235948695_1a2ed06e78_o Ann Van Nieuwenhuyse
directeur
09 235 38 09
ann.vannieuwenhuyse@stad.gent

Zakelijke werking

2009_046_254 Arianne Douws
Administratief medewerker
09 235 38 00
ariane.douws@stad.gent
9621199405_93883cba3b_o_1 Kurt Waegeman
Organisatie en zaalverhuur
09 235 38 10
kurt.waegeman@stad.gent

Collectie en onderzoek

2007_117_078 Michel Delabarre
Medewerker behoud en beheer
09 235 38 00
michel.delabarre@stad.gent
2011_050_003 Laurent De Maertelaer
Collectiemedewerker
09 235 38 12
laurent.demaertelaer@stad.gent
2007_117_122 Ilse Neyt
Collectiemedewerker
09 235 38 00
ilse.neyt@stad.gent
2003_002_112 Larisa Portnykh
Collectiemedewerker
09 235 38 06
larisa.portnykh@stad.gent
12236364014_7018d5fc7c_w Marie Vandecaveye
Onderzoeker
09 235 38 11
marie.vandecaveye@stad.gent
14971437094_154987e41c_w Els Veraverbeke
Conservator
09 235 38 11
els.veraverbeke@stad.gent

Kennis en digitale strategie

2009_100_044 Ellen Ryckx
Kennismedewerker, Studio Alijn
09 235 38 12
ellen.ryckx@stad.gent
1973_388_005_lei Odelinde Van Thieghem
Databeheerder
09 235 38 05
Odelinde.vanthieghem@stad.gent
2007_117_090 Astrid Vergauwe
Digitaal strateeg
09 235 38 05
astrid.vergauwe@stad.gent

Publiek en communicatie

9624404010_e04b1989ec_w Géraldine Braeckman
Educatief medewerker
09 235 38 08
geraldine.braeckman@stad.gent
Anne_Greet_Denolf Anne-Greet Denolf
Coördinator publiekswerking en communicatie, vrijwilligers
09 235 38 07
anne-greet.denolf@stad.gent
12251382914_66d904ffc0_w Annelien Noppe
Pers- en communicatiemedewerker
0473 56 13 88
annelien.noppe@stad.gent
15592842045_da906070d5_w Liesa Rutsaert
Medewerker toegankelijkheid, participatie, outreach
09 235 38 10
liesa.rutsaert@stad.gent

In het museum

2007_118_011 Lut Bauwens
Publieksassistent
09 235 38 00
1982_175_006b Edith Blommaert
Publieksassistent
09 235 38 00
1972_157 Anita Cooreman
Publieksassistent
09 235 38 00
2007_117_051 André De Wilde
Publieksassistent
09 235 38 00
2007_150_420 Jo Gentier
Publieksassistent
09 235 38 00
2007_117_008 Micheline Faseur
Onthaalmedewerker
09 235 38 00
micheline.faseur@stad.gent
2007_118_013 Imelda Jonkers
Publieksassistent
09 235 38 00
2014_005_057 Veronique Lamaire
Publieksassistent
09 235 38 00
14236247612_967f686108_w Anouska Oppeel
Publieksassistent
09 235 38 00
1965_088 Nine Poppe
Publieksassistent
09 235 38 00
2007_118_045 Isabelle Van Doorselaer
Onthaalmedewerker
09 235 38 03
isabelle.vandoorselaer@stad.gent
15021229773_798806c21a_o Lilian Van Waes
Publieksassistent
09 235 38 00
2007_117_039 Aysel Yurtay
Onderhoudsmedewerker
09 235 38 00

Erfgoedbewaking

2004_262_018 Fatma Akkas
Erfgoedbewaker

fatma.akkas@stad.gent
2007_117_017 David Bruynooghe
Erfgoedbewaker

David.Bruynooghe@stad.gent
2007_117_028 Linda De Visscher
Erfgoedbewaker

linda.devisscher@stad.gent
2007_119_027 Ali Kolcu
Erfgoedbewaker

ali.kolcu@stad.gent
2007_117_127 Lucien Lebeau
Erfgoedbewaker

lucien.lebeau@stad.gent
2007_117_044 John Lewis
Erfgoedbewaker

john.lewis@stad.gent
1988_053_001 Marleen Reunes
Erfgoedbewaker

marleen.reunes@stad.gent
2005_002_001 David Schelfthout
Hoofderfgoedbewaker

david.schelfthout@stad.gent
2007_117_126 Jurgen Sestigh
Erfgoedbewaker

jurgen.sestigh@stad.gent
2007_119_164 Inge Vandermassen
Erfgoedbewaker

inge.vandermassen@stad.gent
2007_117_085 Michael Van de Moortele
Erfgoedbewaker

michael.vandemoortele@stad.gent
2016_017_012 Rune Van Overwaele
Erfgoedbewaker

rune.vanoverwaele@stad.gent

Technisch team

2007_117_059 Carine De Boevre
Coördinator technisch team

carine.deboevre@stad.gent
2007_119_233 Patrick De Mey
Medewerker technisch team

patrick.demey@stad.gent
2007_117_001 Marek Kaleja
Medewerker technisch team

Marek.Kaleja@stad.gent
2007_119_005 Oktay Sancak
Medewerker technisch team

Oktay.Sancak@stad.gent
1979_239_285 Kevin Van de Velde
Medewerker technisch team

Kevin.VanDeVelde@stad.gent

Blijf op de hoogte

Volg het nieuws en de verhalen van het Huis van Alijn.