Op maandag 7 december gaat het Huis van Alijn opnieuw open. Het museumteam bereidt deze week de heropening voor zodat een bezoek veilig en aangenaam kan verlopen.
- Reservatie is aangeraden.
Als je zeker wilt zijn van je bezoek, reserveer dan je tickets. Dit kan online of telefonisch (op weekdagen via T 09 210 10 75). Mensen die een ticket kochten voor de sluiting, zullen een voucher krijgen om een nieuw bezoek te reserveren. - We zorgen voor een veilig museum.
We nemen de nodige maatregelen om het bezoek veilig te doen verlopen. We beperken het aantal bezoekers en zorgen voor voldoende ontsmetting en ventilatie. - Het museumcafé blijft nog even gesloten.
- De voorstellingen van Pierke van Alijn zijn geannuleerd tot het einde van het jaar. We bekijken de mogelijkheid om in 2021 te herstarten.
Tot binnenkort, welkom terug!